5606B1801 BK005
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 5606B1801 BK005 |
| توضیحات: | CABLE 2COND 18AWG BLACK 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | - |
| طول | 100.0' (30.5m) |
| سری | - |
| رأی | - |
| ولتاژ | 600V |
| ویژگی | - |
| نوع کابل | Multi-Conductor |
| سیم سنج | 18 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | - |
| رنگ کت | Black |
| پوشش سپر | - |
| مواد سپر | - |
| رشته هادی | 7/0.0152" |
| مواد هادی | Copper, Bare |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 2 (1 Pair Twisted) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 90°C |
| قطر کت (عایق) | 0.276" (7.01mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0500" (1.270mm) |
در انبار 10 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $138.33 | $135.56 | $132.85 |
حداقل: 1