5482C SL002
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 5482C SL002 |
| توضیحات: | MULTI-PAIR 4COND 22AWG SHLD 500' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | Communication, Control |
| طول | 500.0' (152.4m) |
| سری | Xtra-Guard® 1 |
| رأی | ISO 10993, UL Style 2464 |
| ولتاژ | 300V |
| ویژگی | Biological Compatibility, Drain Wire, Rip Cord |
| نوع کابل | Multi-Pair |
| سیم سنج | 22 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | Foil |
| رنگ کت | Slate |
| پوشش سپر | 100% |
| مواد سپر | Aluminum |
| رشته هادی | 7/28 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 4 (2 Pair Twisted) |
| دمای عملیاتی | -35°C ~ 105°C |
| قطر کت (عایق) | 0.236" (5.99mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0320" (0.813mm) |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,518.53 | $1,488.16 | $1,458.40 |
حداقل: 1