5033C SL005
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 5033C SL005 |
| توضیحات: | MULTI-PAIR 6COND 18AWG 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | Communication, Control |
| طول | 100.0' (30.5m) |
| سری | Xtra-Guard® 1 |
| رأی | ISO 10993 |
| ولتاژ | 300V |
| ویژگی | Biological Compatibility, Rip Cord |
| نوع کابل | Multi-Pair |
| سیم سنج | 18 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | - |
| رنگ کت | Slate |
| پوشش سپر | - |
| مواد سپر | - |
| رشته هادی | 16/30 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 6 (3 Pair Twisted) |
| دمای عملیاتی | -35°C ~ 105°C |
| قطر کت (عایق) | 0.348" (8.84mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0320" (0.813mm) |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $634.08 | $621.40 | $608.97 |
حداقل: 1