45062 BK001
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 45062 BK001 |
| توضیحات: | CABLE 2 COND 18AWG BLACK 1000' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | - |
| طول | 1000.0' (304.8m) |
| سری | Xtra-Guard® 4 |
| رأی | ISO 10993 |
| ولتاژ | 300V |
| ویژگی | Biological Compatibility, Rip Cord |
| نوع کابل | Multi-Conductor |
| سیم سنج | 18 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | - |
| رنگ کت | Black |
| پوشش سپر | - |
| مواد سپر | - |
| رشته هادی | 16/30 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| عایق هادی | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| تعداد هادی | 2 |
| دمای عملیاتی | -50°C ~ 125°C |
| قطر کت (عایق) | 0.252" (6.40mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0450" (1.143mm) |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,727.88 | $1,693.32 | $1,659.46 |
حداقل: 1