LVE-45-100-R-01-10-S
| سازندگان: | Alliance Sensors Group |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring |
| برگه داده ها: | LVE-45-100-R-01-10-S |
| توضیحات: | SENSOR LINEAR 101.6MM CONNECTOR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alliance Sensors Group |
| دسته بندی محصولات | Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring |
| خروجی | 0 V ~ 10 V |
| سری | LV-45 |
| خطی | ±0.15% |
| بسته بندی | Tube |
| فن آوری | LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) |
| قسمت وضعیت | Active |
| محدوده خطی | 0 ~ 101.60mm (0 ~ 4.00") |
| نوع محرک | Round Shaft |
| برای اندازه گیری | Linear Position |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| سیگنال خروجی | - |
| بسته بندی/مورد | Cylinder |
| سبک ختم | Connector |
| تحمل مقاومت | - |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| زاویه چرخش الکتریکی ، مکانیکی | - |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $875.00 | $857.50 | $840.35 |
حداقل: 1