AS4C32M16D3L-12BCNTR
| سازندگان: | Alliance Memory |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | AS4C32M16D3L-12BCNTR |
| توضیحات: | DRAM 512M 1.35V 800Mhz 32M x 16 DDR3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | SDRAM - DDR3L |
| برند | Alliance Memory |
| سری | AS4C32M16D3L |
| بسته بندی | Reel |
| اندازه حافظه | 512 Mbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Alliance Memory |
| سازمان | 32 M x 16 |
| نوع محصول | DRAM |
| پهنای اتوبوس داده ها | 16 bit |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| دسته بندی محصولات | DRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 1.35 V |
| مقدار کارخانه بسته | 2000 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 800 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 95 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.57 | $2.52 | $2.47 |
حداقل: 1