SQR-UD4M-4G2K4SEB
| سازندگان: | Advantech |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory - Modules |
| برگه داده ها: | SQR-UD4M-4G2K4SEB |
| توضیحات: | Memory Modules 288pin UDIMM ECC DDR4 2400 4GB 1.2v 512x8(-20-85) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | Advantech |
| سرعت | 2133 MT/s |
| سری | SQR-UD4 |
| محصول | UDIMM, ECC |
| اندازه حافظه | 4 GB |
| نوع حافظه | DDR4 |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Advantech |
| نوع محصول | Memory Modules |
| تعداد پین | 288 Pin |
| دسته بندی محصولات | Memory Modules |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
| ولتاژ تامین عامل | 1.14 V to 1.26 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 20 C |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $48.68 | $47.71 | $46.75 |
حداقل: 1