SQR-SD4M8G2K4SNEEB
| سازندگان: | Advantech |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory - Modules |
| برگه داده ها: | SQR-SD4M8G2K4SNEEB |
| توضیحات: | Memory Modules 260pin SODIMM DDR4 2400 8GB 1.2v 512x8(-20-85) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | Advantech |
| سرعت | 2400 MHz |
| سری | SQR-SD4M |
| محصول | SO-DIMM |
| اندازه حافظه | 8 GB |
| نوع حافظه | DDR4 |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Advantech |
| نوع محصول | Memory Modules |
| تعداد پین | 260 Pin |
| دسته بندی محصولات | Memory Modules |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
| ولتاژ تامین عامل | 1.14 V to 1.26 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 20 C |
در انبار 73 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $72.36 | $70.91 | $69.49 |
حداقل: 1