9768STRG000
| سازندگان: | Advantech |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs) |
| برگه داده ها: | 9768STRG000 |
| توضیحات: | Solid State Drives - SSD MLC-SSD 2.5" 128GB kit |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | Advantech |
| محصول | 2.5 in |
| فاکتور فرم | 2.5 in |
| اندازه حافظه | 128 GB |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Advantech |
| نوع محصول | Solid State Drives - SSD |
| پیکربندی | MLC |
| دسته بندی محصولات | Solid State Drives - SSD |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $381.38 | $373.75 | $366.28 |
حداقل: 1