96FD-M256-PLG2
| سازندگان: | Advantech |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs) |
| برگه داده ها: | 96FD-M256-PLG2 |
| توضیحات: | Solid State Drives - SSD Liteon 256GB, mSATA SSD, SATA3, MLC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | Advantech |
| سری | 96FD |
| محصول | mSATA Flash Drive |
| ابعاد | 50.8 mm x 29.85 mm x 3.7 mm |
| فاکتور فرم | mSATA |
| اندازه حافظه | 256 GB |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Advantech |
| نوع محصول | Solid State Drives - SSD |
| پیکربندی | MLC |
| نوع رابط | SATA |
| خواندن پایدار | 500 MB/s |
| نوشتن پایدار | 300 MB/s |
| دسته بندی محصولات | Solid State Drives - SSD |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
| ولتاژ تامین عامل | 3.3 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 70 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $167.10 | $163.76 | $160.48 |
حداقل: 1