96D4-4G3200NN-MI
| سازندگان: | Advantech |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory - Modules |
| برگه داده ها: | 96D4-4G3200NN-MI |
| توضیحات: | Memory Modules Micron 4GB DDR4 UDIMM 3200Mhz 512Mbx16 1.2V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | Advantech |
| سرعت | 3200 MT/s |
| محصول | UDIMM |
| ابعاد | 133.48 mm x 31.4 mm |
| اندازه حافظه | 4 GB |
| نوع حافظه | DDR4 |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Advantech |
| نوع محصول | Memory Modules |
| تعداد پین | 288 Pin |
| دسته بندی محصولات | Memory Modules |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
| ولتاژ تامین عامل | 1.2 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 95 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $26.31 | $25.78 | $25.27 |
حداقل: 1