UBC-200CQ-MEA1E
| سازندگان: | Advantech Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Single Board Computers (SBCs) |
| برگه داده ها: | UBC-200CQ-MEA1E |
| توضیحات: | COMPUTER ARM I.MX6 1GHZ 2GB DDR3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advantech Corp |
| دسته بندی محصولات | Single Board Computers (SBCs) |
| Usb | USB 2.0 (1) |
| سرعت | 1.0GHz |
| سری | - |
| اترنت | 10/100/1000Mbps |
| فاکتور فرم | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع خنک کننده | Heat Sink |
| قدرت (وات) | 3.16W |
| خروجی های ویدئو | HDMI |
| هسته پردازنده | ARM® Cortex®-A9, i.MX6Quad |
| ناظر تایمر | Yes |
| تعداد هسته | 4 |
| اندازه/ابعاد | 4.37" x 3.03" (111mm x 77mm) |
| خطوط دیجیتال I/O | - |
| رابط ذخیره سازی | SDIO |
| محل توسعه/اتوبوس | Mini-PCIe, SD, SIM |
| ورودی آنالوگ: خروجی | - |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 60°C |
| ظرفیت RAM/نصب شده | 2GB/2GB |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $316.54 | $310.21 | $304.01 |
حداقل: 1