SQF-UDMS1-1G-HDC
| سازندگان: | Advantech Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs) |
| برگه داده ها: | SQF-UDMS1-1G-HDC |
| توضیحات: | MOD SQF USB DOM SLC 1G HOR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advantech Corp |
| دسته بندی محصولات | Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs) |
| نوع | - |
| سری | SQF-UDM |
| فاکتور فرم | Disk-On-Module, eUSB |
| اندازه حافظه | 1GB |
| نوع حافظه | FLASH - NAND (SLC) |
| قسمت وضعیت | Active |
| سرعت-خواندن | 32MB/s |
| جریان-حداکثر | - |
| سرعت-نوشتن | 26MB/s |
| اندازه/ابعاد | 37.80mm x 26.50mm x 10.60mm |
| ولتاژ-تامین | 5V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $20.95 | $20.53 | $20.12 |
حداقل: 1