SQF-S10M2-32G-S9E
| سازندگان: | Advantech Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory Cards |
| برگه داده ها: | SQF-S10M2-32G-S9E |
| توضیحات: | MEM CARD COMPACTFLASH 32GB MLC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advantech Corp |
| دسته بندی محصولات | Memory Cards |
| سرعت | - |
| سری | SQF-S10 630 |
| فن آوری | MLC |
| اندازه حافظه | 32GB |
| نوع حافظه | CompactFlash® |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1