MIO-5250DS8-C0A1E
| سازندگان: | Advantech Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Single Board Computers (SBCs) |
| برگه داده ها: | MIO-5250DS8-C0A1E |
| توضیحات: | SBC ATOM D2550 1.86MHZ SODIMM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advantech Corp |
| دسته بندی محصولات | Single Board Computers (SBCs) |
| Usb | USB 2.0 (6) |
| سرعت | 1.86GHz |
| سری | - |
| اترنت | 10/100/1000Mbps |
| فاکتور فرم | MIO-Compact |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع خنک کننده | Heat Sink |
| قدرت (وات) | 18W |
| خروجی های ویدئو | HDMI, VGA |
| هسته پردازنده | Atom D2550 |
| ناظر تایمر | Yes |
| تعداد هسته | 2 |
| اندازه/ابعاد | 11.2" x 5.96" (284.6mm x 151.6mm) |
| خطوط دیجیتال I/O | 8 |
| RS-۲۳۲ (۴۲۲, ۴۸۵) | 4 |
| رابط ذخیره سازی | HDD, mSATA |
| محل توسعه/اتوبوس | Mini-PCIe, MIOe |
| ورودی آنالوگ: خروجی | - |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 45°C |
| ظرفیت RAM/نصب شده | 4GB/0GB |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $464.17 | $454.89 | $445.79 |
حداقل: 1