GFX-AH7750L16-5J1
| سازندگان: | Advantech Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface Boards |
| برگه داده ها: | GFX-AH7750L16-5J1 |
| توضیحات: | HD7750 2G GDDR5 PCI-EX16 MINI DP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advantech Corp |
| دسته بندی محصولات | Interface Boards |
| Usb | - |
| سری | - |
| اترنت | - |
| تابع | PCIe Based Graphic Expansion Card |
| هسته ویدئو | AMD Radeon HD 7750 |
| فاکتور فرم | PCIe |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع خنک کننده | - |
| قدرت (وات) | 52W |
| خروجی های ویدئو | Mini Display Port |
| ناظر تایمر | No |
| اندازه/ابعاد | 6.61" x 4.25" (168mm x 108mm) |
| خطوط دیجیتال I/O | - |
| محل توسعه/اتوبوس | PCI Express |
| ورودی آنالوگ: خروجی | - |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 50°C |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1