EWM-W142F01E
| سازندگان: | Advantech Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface Boards |
| برگه داده ها: | EWM-W142F01E |
| توضیحات: | MINI PCIE 802.11BGN AR9287 2T2R |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advantech Corp |
| دسته بندی محصولات | Interface Boards |
| Usb | - |
| سری | - |
| اترنت | - |
| تابع | WiFi 802.11 b/g/n |
| هسته ویدئو | - |
| فاکتور فرم | Mini PCIe module (full size) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع خنک کننده | - |
| قدرت (وات) | 1.749W |
| خروجی های ویدئو | - |
| ناظر تایمر | - |
| اندازه/ابعاد | 2.01" x 1.18" (51.00mm x 29.85mm) |
| خطوط دیجیتال I/O | - |
| محل توسعه/اتوبوس | - |
| ورودی آنالوگ: خروجی | - |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 60°C |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.28 | $20.85 | $20.44 |
حداقل: 1