96ND500G-ST-WD5KA
| سازندگان: | Advantech Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs) |
| برگه داده ها: | 96ND500G-ST-WD5KA |
| توضیحات: | HDD 500GB 2.5" SATA II |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advantech Corp |
| دسته بندی محصولات | Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs) |
| نوع | SATA II |
| سری | - |
| وزن | - |
| فاکتور فرم | 2.5" |
| اندازه حافظه | 500GB |
| نوع حافظه | Magnetic Disk (HDD) |
| قسمت وضعیت | Active |
| سرعت-خواندن | - |
| جریان-حداکثر | - |
| سرعت-نوشتن | - |
| اندازه/ابعاد | - |
| ولتاژ-تامین | - |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $81.00 | $79.38 | $77.79 |
حداقل: 1