96FMCFF-04G-CS-AP
| سازندگان: | Advantech Corp |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory Cards |
| برگه داده ها: | 96FMCFF-04G-CS-AP |
| توضیحات: | 4GB CFAST COM TEMP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advantech Corp |
| دسته بندی محصولات | Memory Cards |
| سرعت | - |
| سری | - |
| فن آوری | SLC |
| اندازه حافظه | 4GB |
| نوع حافظه | CompactFlash® |
| قسمت وضعیت | Last Time Buy |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $58.65 | $57.48 | $56.33 |
حداقل: 1