ATS-51190R-C1-R0
| سازندگان: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Thermal - Heat Sinks |
| برگه داده ها: | ATS-51190R-C1-R0 |
| توضیحات: | HEAT SINK 19MM X 19MM X 19.5MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Thermal - Heat Sinks |
| نوع | Top Mount |
| شکل | Square, Angled Fins |
| عرض | 0.748" (19.00mm) |
| طول | 0.748" (19.00mm) |
| سری | maxiGRIP, maxiFLOW |
| قطر | - |
| مواد | Aluminum |
| قسمت وضعیت | Active |
| بسته بندی سرد | BGA |
| پایان مواد | Black Anodized |
| روش دلبستگی | Clip, Thermal Material |
| مقاومت حرارتی @ طبیعی | - |
| ارتفاع از پایه (ارتفاع فین) | 0.768" (19.50mm) |
| اتلاف قدرت @ افزایش دما | - |
| مقاومت حرارتی @ اجباری جریان هوا | 7.50°C/W @ 200 LFM |
در انبار 1401 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.03 | $11.79 | $11.55 |
حداقل: 1