PDB-C109
| سازندگان: | Advanced Photonix |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Photodiodes |
| برگه داده ها: | PDB-C109 |
| توضیحات: | SENSOR PHOTODIODE 950NM TO233AA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advanced Photonix |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Photodiodes |
| سری | - |
| بسته بندی | Tray |
| نوع دیود | PIN |
| طول موج | 950nm |
| منطقه فعال | 43mm² |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| زمان پاسخ | 13ns |
| زاویه دید | 79° |
| بسته بندی/مورد | TO-233AA, TO-8-3 Lens Top Metal Can |
| محدوده طیفی | 350nm ~ 1100nm |
| رنگ پیشرفته | Blue |
| Responsivity @ nm | 0.17 A/W @ 450nm |
| جریان-تاریک (تایپ) | 5nA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 75V |
در انبار 46 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $71.60 | $70.17 | $68.76 |
حداقل: 1