LXV250-084SW
| سازندگان: | Advanced Energy |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Drivers |
| توضیحات: | LED DRIVER CV AC/DC 84V 2.97A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Constant Voltage |
| سری | LXV250 (250W) |
| وزن | 2.9 lbs (1.3 kg) |
| Dimming | - |
| رأی | IP67 |
| ویژگی | OCP, OTP, OVP, SCP |
| توپولوژی | AC DC Converter |
| مصوبات | CE, cULus, EN |
| بهره وری | 94% |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 250W |
| اندازه/ابعاد | 9.88" L x 3.46" W x 1.30" H (251.0mm x 88.0mm x 33.0mm) |
| ولتاژ-خروجی | 84V |
| تعداد خروجی | 1 |
| سبک ختم | Wire Leads |
| ولتاژ-انزوا | 3.75kV |
| دمای عملیاتی | -35°C ~ 70°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 305VAC |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 90VAC |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 2.97A |