LXD85-2100SW
| دسته بندی محصولات: | LED Drivers |
| توضیحات: | LED DRIVER CC AC/DC 25-49V 2.1A |
| نوع | Constant Current |
| سری | LXD85 (85W) |
| وزن | 1.7 lbs (771.1 g) |
| Dimming | Analog |
| رأی | IP67 |
| ویژگی | - |
| توپولوژی | AC DC Converter |
| مصوبات | EN, UL |
| بهره وری | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 85W |
| اندازه/ابعاد | 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm) |
| ولتاژ-خروجی | 25 ~ 49V |
| تعداد خروجی | 1 |
| سبک ختم | Wire Leads |
| ولتاژ-انزوا | 3.75kV |
| دمای عملیاتی | -35°C ~ 60°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 305VAC |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 90VAC |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 2.1A |