LXD40-1660SW
| دسته بندی محصولات: | LED Drivers |
| توضیحات: | LED DRIVER CC AC/DC 8-23V 1.66A |
| نوع | Constant Current |
| سری | LXD40 (40W) |
| وزن | 0.662 lb (300.28 g) |
| Dimming | Analog |
| رأی | IP66 |
| ویژگی | OVP, SCP |
| توپولوژی | AC DC Converter |
| مصوبات | CE, EN, UL |
| بهره وری | 86% |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 40W |
| اندازه/ابعاد | 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) |
| ولتاژ-خروجی | 8 ~ 23V |
| تعداد خروجی | 1 |
| سبک ختم | Wire Leads |
| ولتاژ-انزوا | 3kV |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 60°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 305VAC |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 90VAC |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 1.66A |