LXD35-1050SW
| دسته بندی محصولات: | LED Drivers |
| توضیحات: | LED DRIVER CC AC/DC 11-33V 1.05A |
| نوع | Constant Current |
| سری | LXD35 (35W) |
| وزن | 1.1 lbs (499 g) |
| Dimming | Analog |
| رأی | IP67 |
| ویژگی | OVP, SCP |
| توپولوژی | AC DC Converter |
| مصوبات | CE, cULus, EN |
| بهره وری | 86% |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 35W |
| اندازه/ابعاد | 7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193.0mm x 42.5mm x 34.5mm) |
| ولتاژ-خروجی | 11 ~ 33V |
| تعداد خروجی | 1 |
| سبک ختم | Wire Leads |
| ولتاژ-انزوا | 3.75kV |
| دمای عملیاتی | -35°C ~ 55°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 305VAC |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 90VAC |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 1.05A |