CMQ
| سازندگان: | Advanced Energy |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Configurable Power Supply Modules |
| برگه داده ها: | CMQ |
| توضیحات: | CONFIG DC PWR MOD 48V WIDE ADJ |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advanced Energy |
| دسته بندی محصولات | AC DC Configurable Power Supply Modules |
| نوع | DC Output Module |
| سری | CoolX™1800 |
| ویژگی | Remote On/Off, Remote Sense, User Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت (وات) | 300W |
| ولتاژ-خروجی | 48V (3 ~ 58V) |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی کاربر | Configurator |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 6.25A |
در انبار 20 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $159.12 | $155.94 | $152.82 |
حداقل: 1