RM24C128AF-7-GCSI-T
| سازندگان: | Adesto Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory |
| برگه داده ها: | RM24C128AF-7-GCSI-T |
| توضیحات: | 128KB 4-CSP I2C 1.65V BYTE7 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Adesto Technologies |
| دسته بندی محصولات | Memory |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| فن آوری | EEPROM |
| اندازه حافظه | 128Kb (16K x 8) |
| نوع حافظه | Non-Volatile |
| قسمت وضعیت | Active |
| فرمت حافظه | EEPROM |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 4-XFBGA, WLCSP |
| فرکانس ساعت | 1MHz |
| رابط حافظه | I²C |
| ولتاژ-تامین | 1.65V ~ 2.2V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 4-WLCSP (0.75x0.75) |
| نوشتن چرخه زمان--ورد ، صفحه | 1ms |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1