AT45DB161E-MHD-T
| سازندگان: | Adesto Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory |
| برگه داده ها: | AT45DB161E-MHD-T |
| توضیحات: | IC FLASH 16M SPI 85MHZ 8UDFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Adesto Technologies |
| دسته بندی محصولات | Memory |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| فن آوری | FLASH |
| اندازه حافظه | 16Mb (528 Bytes x 4096 pages) |
| نوع حافظه | Non-Volatile |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| فرمت حافظه | FLASH |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-UDFN Exposed Pad |
| فرکانس ساعت | 85MHz |
| رابط حافظه | SPI |
| ولتاژ-تامین | 2.5V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TC) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-UDFN (5x6) |
| نوشتن چرخه زمان--ورد ، صفحه | 8µs, 4ms |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.62 | $1.59 | $1.56 |
حداقل: 1