AT25SL321-UAUE-T
| سازندگان: | Adesto Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | USB Flash Drives |
| برگه داده ها: | AT25SL321-UAUE-T |
| توضیحات: | NOR Flash 10-WLCSP, IND TEMP, 1.8V, T&R |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Adesto Technologies |
| سرعت | 104 MHz |
| سری | AT25SL321 |
| بسته بندی | Reel |
| اندازه حافظه | 32 Mbit |
| نوع حافظه | Flash |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| نوع زمان بندی | Synchronous |
| تولید کننده | Adesto Technologies |
| نوع محصول | NOR Flash |
| نوع رابط | QPI, SPI |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | WLCSP-10 |
| دسته بندی محصولات | NOR Flash |
| جریان تامین-حداکثر | 20 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 2 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 5000 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 104 MHz |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.45 | $0.44 | $0.43 |
حداقل: 1