601103
| سازندگان: | Adels-Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Lighting Connectors |
| برگه داده ها: | 601103 |
| توضیحات: | DISTRIB BOX LED TRIPLE SERIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Adels-Contact |
| دسته بندی محصولات | Solid State Lighting Connectors |
| زمین | - |
| سبک | Board to Cable/Wire |
| سری | terminalLED® |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| سیم سنج | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | IDC |
| رنگ مسکن | Gray |
| چرخه جفتگیری | - |
| نوع نصب | Screw |
| نوع اتصال | Distributor |
| پایان تماس | - |
| نوع چفت و بست | - |
| رتبه ولتاژ | 150V |
| تماس با مواد | Phosphor Bronze |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| مواد دی الکتریک | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| تعداد پوزیشن ها | 3 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 6A |
| دمای عملیاتی | 100°C |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.58 | $1.55 | $1.52 |
حداقل: 1