167155
| سازندگان: | Adels-Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Lighting Connectors |
| برگه داده ها: | 167155 |
| توضیحات: | DISTRIB BLK 1-IN 2-OUT 5 POLL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Adels-Contact |
| دسته بندی محصولات | Solid State Lighting Connectors |
| زمین | 0.384" (9.75mm) |
| سبک | Board to Cable/Wire |
| سری | AC 166® G |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| سیم سنج | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Screw |
| رنگ مسکن | White |
| چرخه جفتگیری | - |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع اتصال | Distributor |
| پایان تماس | - |
| نوع چفت و بست | - |
| رتبه ولتاژ | 250V, 400V |
| تماس با مواد | Brass |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP40 |
| مواد دی الکتریک | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| تعداد پوزیشن ها | 5 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 16A, 20A |
| دمای عملیاتی | 100°C |
در انبار 100 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.68 | $6.55 | $6.42 |
حداقل: 1