146052
| سازندگان: | Adels-Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Lighting Connectors |
| برگه داده ها: | 146052 |
| توضیحات: | CONN PLUG 2POS SCREW WHT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Adels-Contact |
| دسته بندی محصولات | Solid State Lighting Connectors |
| زمین | 0.209" (5.31mm) |
| سبک | Cable/Wire to Cable/Wire |
| سری | AC 164 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| سیم سنج | 0.5 ~ 1.5mm² |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Screw |
| رنگ مسکن | White |
| چرخه جفتگیری | - |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع اتصال | Plug, Male Pins |
| پایان تماس | - |
| نوع چفت و بست | Detent Lock |
| رتبه ولتاژ | 250V |
| تماس با مواد | Brass |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP40 |
| مواد دی الکتریک | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 16A |
| دمای عملیاتی | 100°C |
در انبار 200 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.93 | $0.91 | $0.89 |
حداقل: 1