114012
| سازندگان: | Adels-Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Lighting Connectors |
| برگه داده ها: | 114012 |
| توضیحات: | CONN TERM STRIP 12POLE SCREWLESS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Adels-Contact |
| دسته بندی محصولات | Solid State Lighting Connectors |
| زمین | 0.394" (10.00mm) |
| سبک | Board to Cable/Wire |
| سری | 900 Q |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| سیم سنج | 14-20 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Screw |
| رنگ مسکن | White |
| چرخه جفتگیری | - |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Female Sockets |
| پایان تماس | - |
| نوع چفت و بست | - |
| رتبه ولتاژ | 300V |
| تماس با مواد | Steel |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| مواد دی الکتریک | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| تعداد پوزیشن ها | 12 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 16A, 17.5A |
| دمای عملیاتی | 100°C |
در انبار 40 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.12 | $2.08 | $2.04 |
حداقل: 1