045013
| سازندگان: | Adels-Contact |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Lighting Connectors |
| برگه داده ها: | 045013 |
| توضیحات: | CONN LUMINAIRE 3POLE W/PRNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Adels-Contact |
| دسته بندی محصولات | Solid State Lighting Connectors |
| زمین | - |
| سبک | Board to Cable/Wire |
| سری | Luminaire LK980 |
| ویژگی | Lever Actuated, Mounting Peg |
| بسته بندی | Bulk |
| سیم سنج | 14-20 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Push and Insert |
| رنگ مسکن | White |
| چرخه جفتگیری | - |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Push-In and Insert |
| پایان تماس | - |
| نوع چفت و بست | - |
| رتبه ولتاژ | 600V |
| تماس با مواد | Copper, Steel |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| مواد دی الکتریک | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| تعداد پوزیشن ها | 3 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 16A, 24A |
| دمای عملیاتی | 100°C |
در انبار 500 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.23 | $1.21 | $1.18 |
حداقل: 1