RF2-152-T-00-50-G-HDW
| سازندگان: | Adam Tech |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Coaxial Connectors (RF) |
| برگه داده ها: | RF2-152-T-00-50-G-HDW |
| توضیحات: | SMA JACK STR PCB 50OHM 18GHZ BRS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Adam Tech |
| دسته بندی محصولات | Coaxial Connectors (RF) |
| سری | RF |
| ویژگی | - |
| شامل | - |
| امپدانس | 50Ohm |
| بسته بندی | Bulk |
| پایان بدن | Gold |
| گروه کابل | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| جنس بدنه | Brass |
| رنگ مسکن | White |
| چرخه جفتگیری | - |
| نوع نصب | Board Edge, End Launch; Through Hole, Right Angle |
| نوع اتصال | Jack, Female Socket |
| نوع چفت و بست | Snap-On |
| از دست دادن درج | - |
| رتبه ولتاژ | 335V |
| سبک اتصال | SMA |
| فرکانس حداکثر | 18GHz |
| تعداد پورت ها | 1 |
| قابلیت نصب | Bulkhead - Rear Side Nut |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| سپر ختم | Solder |
| فسخ تماس | Solder |
| مواد دی الکتریک | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 165°C |
| مرکز تماس با آبکاری | Gold |
| مرکز تماس با مواد | Brass |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.57 | $1.54 | $1.51 |
حداقل: 1