PCA-6-LA-04-HL-3
| سازندگان: | Adam Tech |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors |
| برگه داده ها: | PCA-6-LA-04-HL-3 |
| توضیحات: | FPC/FFC CONNECTOR ZIF TYPE .5M |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Adam Tech |
| دسته بندی محصولات | FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors |
| زمین | 0.020" (0.50mm) |
| سری | PCA |
| ویژگی | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| رنگ مسکن | Natural |
| چرخه جفتگیری | - |
| نوع نصب | Surface Mount, Right Angle |
| رنگ محرک | Black |
| نوع کابل پایان | Straight |
| پایان تماس | Tin |
| تخت فلکس نوع | FFC, FPC |
| رتبه ولتاژ | - |
| قابلیت قفل کردن | Slide Lock |
| تماس با مواد | Phosphor Bronze |
| مواد محرک | Thermoplastic |
| FFC ، ضخامت FCB | 0.30mm |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.091" (2.30mm) |
| مواد دی الکتریک | Thermoplastic |
| تعداد پوزیشن ها | 4 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.5A |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
| اتصال/نوع تماس | Contacts, Bottom |
| ضخامت تماس با پایان | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.41 | $0.40 | $0.39 |
حداقل: 1