326
| سازندگان: | Adafruit Industries LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| برگه داده ها: | 326 |
| توضیحات: | DISPL OLED GRAPHIC MONO 128X64 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Adafruit Industries LLC |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| سری | - |
| اندازه نقطه | 0.15mm W x 0.15mm H |
| نور پس زمینه | Without Backlight |
| نقطه زمین | 0.17mm W x 0.17mm H |
| رابط | I²C, SPI |
| نقطه پیکسل | 128 x 64 |
| قسمت وضعیت | Active |
| لمسی | - |
| حالت نمایش | - |
| نوع نمایش | OLED - Passive Matrix |
| منطقه مشاهده | 23.74mm W x 12.86mm H |
| رنگ گرافیکی | White |
| رنگ پس زمینه | Black |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 0.96" (24.38mm) |
در انبار 110 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $19.50 | $19.11 | $18.73 |
حداقل: 1