AX5MCF2-1330.0000T
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | AX5MCF2-1330.0000T |
| توضیحات: | OSC XO 1.33GHZ 1.8V CML |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | CML |
| سری | ClearClock™ AX5 |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 1.33GHz |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 8-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| ولتاژ-تامین | 1.8V |
| پایداری فرکانس | ±20ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.059" (1.50mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 85mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | 85mA |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.42 | $12.17 | $11.93 |
حداقل: 1