AX5DCF4-322.265625T
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | AX5DCF4-322.265625T |
| توضیحات: | OSC XO 322.265625MHZ 1.8V LVDS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | LVDS |
| سری | ClearClock™ AX5 |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 322.265625MHz |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 8-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| ولتاژ-تامین | 1.8V |
| پایداری فرکانس | ±20ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.059" (1.50mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 80mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | 70mA |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.38 | $6.25 | $6.13 |
حداقل: 1