ASTMHTFL-19.200MHZ-AC-E
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | ASTMHTFL-19.200MHZ-AC-E |
| توضیحات: | MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | LVCMOS |
| سری | ASTMHT |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 19.2MHz |
| بسته بندی | Strip |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| ولتاژ-تامین | 2.25V ~ 3.63V |
| پایداری فرکانس | ±50ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.031" (0.80mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | - |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 68 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.64 | $1.61 | $1.58 |
حداقل: 1