ASPIAIG-F7030-6R8M-T
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | ASPIAIG-F7030-6R8M-T |
| توضیحات: | FIXED IND 6.8UH 6.8A 42.5MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Molded |
| سری | ASPIAIG-F |
| رأی | AEC-Q200 |
| ویژگی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 6.8µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | - |
| اندازه/ابعاد | 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 42.5mOhm Max |
| اشباع جریان | 11A |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 6.8A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.122" (3.10mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 7030 |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |
در انبار 1475 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1