ASPI-M2512-R33N-T
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | ASPI-M2512-R33N-T |
| توضیحات: | FIXED IND 0.33UH 3.8A 28MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | - |
| سری | ASPI-M |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±30% |
| اندوکتانس | 330nH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard, 2 Lead |
| مواد هسته ای | - |
| اندازه/ابعاد | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | - |
| اشباع جریان | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.047" (1.20mm) |
| دمای عملیاتی | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.35 | $0.34 | $0.34 |
حداقل: 1