ASMCI-0603-4R7N-T
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | ASMCI-0603-4R7N-T |
| توضیحات: | FIXED IND 4.7UH 100MA 600 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Multilayer |
| سری | ASMCI-0603 |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±30% |
| اندوکتانس | 4.7µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 0603 (1608 Metric) |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 600mOhm |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 100mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.037" (0.95mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 0603 (1608 Metric) |
| بسامد-رزونانس خود | 35MHz |
| تست فرکانس اندوکتانس | 1MHz |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.08 | $0.08 | $0.08 |
حداقل: 1