APAGM3606-SG3
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Antennas |
| برگه داده ها: | APAGM3606-SG3 |
| توضیحات: | RF ANT MULTIBAND GNSS CER PATCH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | RF Antennas |
| دست آوردن | 4dBi |
| VSWR | 1.5 |
| سری | APAG |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| از دست دادن بازگشت | - |
| ختم | Solder |
| نوع آنتن | Ceramic Patch |
| برنامه | Beidou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.236" (6.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| گروه فرکانسی | UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| محدوده فرکانسی | 1.561GHz ~ 1.602GHz |
| تعداد باندها | 3 |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| خانواده RF/استاندارد | Navigation |
| فرکانس (مرکز/گروه) | 1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz |
در انبار 67 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.56 | $3.49 | $3.42 |
حداقل: 1