AOCJY1A-40.000MHZ-SW
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | AOCJY1A-40.000MHZ-SW |
| توضیحات: | XTAL OSC VCOCXO 40.0000MHZ SNWV |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | VCOCXO |
| خروجی | Sine Wave |
| سری | AOCJY1 |
| رأی | - |
| تابع | - |
| فرکانس | 40MHz |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) |
| اندازه/ابعاد | 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) |
| ولتاژ-تامین | 5V |
| پایداری فرکانس | ±50ppb |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.334" (8.48mm) |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 50°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | - |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 73 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1