AMPMEGD-19.6608
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | AMPMEGD-19.6608 |
| توضیحات: | MEMS OSC XO 19.6608MHZ CMOS SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | CMOS |
| سری | AMPM |
| رأی | - |
| تابع | Standby (Power Down) |
| فرکانس | 19.6608MHz |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 4-VDFN |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| ولتاژ-تامین | 1.71V ~ 3.63V |
| پایداری فرکانس | ±50ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.035" (0.90mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 1.3mA (Typ) |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | 160µA |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.01 | $0.99 | $0.97 |
حداقل: 1