AIUR-02H-102K
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | AIUR-02H-102K |
| توضیحات: | FIXED IND 1MH 220MA 1.3 OHM TH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | AIUR-02H |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 15 @ 250kHz |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 1mH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Vertical Cylinder |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.335" Dia (8.50mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 1.3Ohm Max |
| اشباع جریان | 510mA |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 220mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.472" (12.00mm) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 250kHz |
در انبار 360 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.88 | $0.86 | $0.85 |
حداقل: 1