AISM-1210H-4R7M-T
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | AISM-1210H-4R7M-T |
| توضیحات: | FIXED IND 4.7UH 430MA 340 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | AISM-1210H |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 15 @ 7.96MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 4.7µH |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 1210 (3225 Metric) |
| مواد هسته ای | - |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 340mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 430mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.094" (2.40mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 1210 |
| بسامد-رزونانس خود | 46MHz |
| تست فرکانس اندوکتانس | 7.96MHz |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1