AIML-0805-R22K-T
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | AIML-0805-R22K-T |
| توضیحات: | FIXED IND 220NH 250MA 500 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Multilayer |
| سری | AIML-0805 |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 20 @ 25MHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 220nH |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 0805 (2012 Metric) |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 500mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 250mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.041" (1.05mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 0805 (2012 Metric) |
| بسامد-رزونانس خود | 170MHz |
| تست فرکانس اندوکتانس | 25MHz |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1