ACOL-3.6864MHZ-EK
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | ACOL-3.6864MHZ-EK |
| توضیحات: | XTAL OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | HCMOS, TTL |
| سری | ACOL |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 3.6864MHz |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) |
| اندازه/ابعاد | 0.795" L x 0.496" W (20.20mm x 12.60mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | ±30ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.200" (5.08mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 20mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.15 | $1.13 | $1.10 |
حداقل: 1